EnglishFrenchGermanRussianSpanishTurkish

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

3 As Dizayn Mağaza Dekorasyon Raf ve Askılık Sistemleri 40 yılı aşkın tecrübe, bilgi ve birikimi ile mağazacılık sektöründe hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız , kendi bünyesinde ahşap ve metal ağırlıklı ürünleri ile perakende sektöründe mağazaların mobilya ve metal aksamları ile ilgili tüm ihtiyaçlarını, konseptleri doğrultusunda imalatından yerinde uygulanmasına kadar karşılayan, yıllardır gerek iç pazara gerekse dış pazara doğru kalitedeki ürünleri, doğru fiyatlarla sunan bir üreticidir.

Firmamız, standart ürünlerin yanı sıra kurumsal şirketlerin konseptlerine uygun özel tasarım ve imalatlarda gerçekleştirebilmektedir. 3AS Dizayn uzun yıllara dayanan mağaza dekorasyonu konusundaki tecrübesini daha geniş kitlelere ulaştırmak adına tamamı de monte olmak üzere amatör insanların dahi kurabileceği ergonomik modüler sistemler tasarlamıştır.

3AS Dizayn, bünyesinde bulundurduğu analitik düşünme yeteneğine sahip elemanlarıyla, imalat satış ve satış sonrası montajın yanı sıra mağazanıza en uygun sistemi belirlemek amacıyla ücretsiz keşif hizmeti de vermektedir.

Whatsapp
3 AS DİZAYN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
3 AS DİZAYN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?