Gaziosmanpaşa mağaza dekorasyonu askılık ve raf sistemlerinde oldukça başarılı olan 3 As Dizayn, farklı tasarımları ile 40 yılı aşkın bir süredir mağazacılık sektöründe hizmet vermektedir. Her mağazanın konseptine uygun şekilde dekorasyon düzenlemesi yapan 3 As Dizayn, üretim, montaj ve satış sonrasında da destek vermektedir.

Gaziosmanpaşa mağaza dekorasyon firmaları arasında dikkatleri çeken 3 As Dizayn, profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. Doğal görünüm isteyen kurumsal firmalar için ahşap, daha modern bir görünüm için metal aksamlar ile tasarımlar gerçekleştirilmektedir.

Gaziosmanpaşa Kadın giyim ve Erkek Giyim Mağaza Dekorasyonu

Gaziosmanpaşa erkek giyim ve kadın giyim mağaza dekorasyonlarında çeşitli konseptler kullanılmaktadır. Asılı raf sistemi, metal bazalı askı stantlar, ahşap raf sistemi, cam tablalı sehpalar, sabit metal raf, askı stantları, sabit metal raf sistemi, farklı malzemelerden üretilen teşhir masaları dekorasyonlarda kullanılan ürünlerden bazılarıdır.

Görsel: 3 AS DİZAYN ekibinin ANTALYA AGORA AVM RAMSEY mağaza dekorasyonu için tamamlanmış projesidir.

 

 

Gaziosmanpaşa Butik Mağaza Dekorasyonu

Butik mağaza dekorasyonu İstanbul Gaziosmanpaşa ve tüm illere hizmet veren 3 As Dizayn, giyim mağazalarının dekorasyonları için doğru kalitedeki ürünleri, en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır. Standart ürünlerin yanı sıra, kurumsal şirketlere özel, konseptlerine uygun özel tasarımlar ve daha detaylı bilgi için 0533 375 56 67 ve 0 212 544 22 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.